icon Driver Booster v5.0.3.360

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 17 Mb - Lisans: Ücretsiz
Driver Booster Free programı iobit yazılım tarafından geliştirilen ücretsiz bir driver sürücü güncelleştirme programıdır, Driver Booster ile eski donanım sürücülerinizi bulup onları güncelleyebilirsiniz, Driver Booster Free ücretsiz ve Türkçe desteklidir. iobit Driver Booster Netten indirilir.

icon Sony Pc Companion v2.17.13

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 43 Mb - Lisans: Ücretsiz
Sony Pc Companion Sony telefon ve tabler için resmi sony pc uygulaması, PC Companion, cihazınızı bir bilgisayara bağladığınızda kullanabileceğiniz araç ve uygulamaların toplamıdır. PC Companion, eski telefonunuz’dan yeni Xperia cihazınıza taşımak için kullanılan Xperia Transfer aracını içerir. PC Companion cihaz yazılım güncellemeleri, kayıt ve ajanda yönetimi ve ayrıca, telefon içeriğiniz için yedekleme ve geri yükleme özelliği sunar.

icon Realtek Ses Driver (64bit) v2.79

Dil: Türkçe - Boyut: 125 Mb - Lisans: Ücretsiz
Realtek ses sürücüsü 64bit bilgisayarımızın olmazsa olmaz sürücülerinden olan realtek sürücü programıdır, ses sorunları yaşıyorsanız bu programını indirip kurduğunuzda sorunlarınız ortadan kalkacaktır. Realtek destekli ses kartı olan bilgisayarlarda olmazsa olmaz bir yazılımdır. Realtek uyumlu ses kartlarınızla uyumludur.

icon Realtek Ses Driver v2.79

Dil: Türkçe - Boyut: 100.7 Mb - Lisans: Ücretsiz
Realtek ses sürücüsü, bilgisayarımızın olmazsa olmaz sürücülerinden olan realtek sürücü programıdır, ses sorunları yaşıyorsanız bu programını indirip kurduğunuzda sorunlarınız ortadan kalkacaktır. Realtek destekli ses kartı olan bilgisayarlarda olmazsa olmaz bir yazılımdır. Realtek uyumlu ses kartlarınızla uyumludur.

icon Kingo Android Root v1.3.9

Dil: İngilizce - Boyut: 17.18 Mb - Lisans: Ücretsiz
Kingo Android Root programı, android tabanlı cihazlarınızın root erişimini açmak için hazırlanmış bir programdır. Root yetkisi kazandıktan sonra cihazınıza tam hakimiyet sağlayabilirsiniz, yani cihazla gelen silinemeyen uygulamaları dahi artık rahatça silebilirsiniz. Kingo Android Root ücretsizdir ve netten indirilir.

icon Kies v3.2.14113.3

Dil: Türkçe - Boyut: 40.5 Mb - Lisans: Ücretsiz
Kies Samsung marka telefonlar için güncelleme ve eşitleme programıdır, telefonunuz ile ilgili tüm işlemleri bilgisayarınızdan yapabilir, güncelleme alabilir, bir çok işlem yapabilirsiniz..

icon Realtek Ses Driver (Xp) v2.74

Dil: Türkçe - Boyut: 31.24 Mb - Lisans: Ücretsiz
Realtek ses sürücüsü xp için, bilgisayarımızın olmazsa olmaz sürücülerinden olan realtek sürücü programıdır, ses sorunları yaşıyorsanız bu programını indirip kurduğunuzda sorunlarınız ortadan kalkacaktır. Xp işletim sistemi için olan sürümüdür. Sadece xp üzerinde çalışır bu sürüm, vista windows 7 windows 8 için olan versiyonu sitemizde bulabilirsiniz.

icon Htc Sync v3.3.63

Dil: Türkçe - Boyut: 158.27 Mb - Lisans: Ücretsiz
Htc Sync Htc marka cep telefonlarının resmi programıdır, program ile hafıza kartınıza erişebilir, resim yükleyebilirsiniz bilgilerinizi bilgisayar ile eşitleyebilirsiniz, kısacası telefonun resmi uygulamasıdır bir çok işlem yapabilirsiniz.

icon SlimDrivers v2.2.30878

Dil: İngilizce - Boyut: 656 Kb - Lisans: Ücretsiz
SlimDrivers bilgisayarınızın parçalarının güncel sürücülerini bulup onları güncellemenize yarar, ücretsiz ve çok kullanışlı bir programdır. Ücretli seçeneklerinden daha güzel bir arayüze sahiptir ve sürücü arşivi son derece geniştir, program ayrıca microsoft sertikalıdır. SlimDrivers'i netten indirin.

icon DirectX 9c

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 95.62 Mb - Lisans: Ücretsiz
Directx 9 Bir çok oyun ve uygulama hala bu yazılıma ihtiyaç duymaktadır en son siteme sahip olsanız bile çoğu oyun directx 9 istiyor ve kurmazsanız oyun çalışmıyor, bu sorunu ortadan kaldırmak için bu directx driverini kurmanız yeterlidir. Directx 9 son sürümüdür..

icon Nokia Pc Suit v7.1

Dil: Türkçe - Boyut: 64.81 Mb - Lisans: Ücretsiz
Nokia Pc Suit ile telefonunuz ve bir Windows bilgisayarı arasında içerik taşıyın, bilgisayarınızı telefonunuzun yardımıyla internet'e bağlayın ve telefonunuz için uygulamalar ve yazılım güncellemeleri alın.
Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari