icon Gom Player v2.3.21.5278

Dil: İngilizce - Boyut: 24 Mb - Lisans: Ücretsiz
Gom Player ücretsiz bir video oynatıcıdır, arşivinizdeki yada internetten indirdiğiniz videoları rahatlıkla oynatabilirsiniz, içerinde dahili kodek paketleri olduğundan ek bir şey indirmeniz gerekmez. Kullanışlı bir video oynatıcıdır..

icon Gom Audio Player v2.2.10.0

Dil: İngilizce - Boyut: 9.80 Mb - Lisans: Ücretsiz
Gom Audio Player, Gom Player'in müzik çalar versiyonudur, çok hafif sistemi kasmayan dahili filtreleriyle her türden ses dosyasını kolayca açabileceğiniz müzik çalar programıdır, Gom Audio Player programını netten indirin.

icon Aimp v4.13.1897

Dil: Türkçe - Boyut: 8.95 Mb - Lisans: Ücretsiz
Aimp programı ufak boyutuyla hem sistemi yormuyor, hem de bilgisayar başında size sorunsuz, rahat bir ortam vaat ediyor. Winamp'ın neredeyse bütün özelliklerini içeren programda, birden çok çalma listesi de etiket şeklinde düzenlenebiliyor.

icon Super v2017.71

Dil: İngilizce - Boyut: 67 Mb - Lisans: Ücretsiz
SUPER converter programı ile Multimedya dosya formatlarını dönüştürmekle kalmayıp aynı zamanda medya oynatıcısında çalıştırabilen SUPER indir en güçlü ücretsiz format dönüştürücü yazılımlardan bir tanesi. SUPER programı ile ffmpeg, MEncoder, mplayer, x264, mppenc, ffmpeg2theora & the theora/vorbis kullanarak videolarınızı farklı formatlara çevirebilirsiniz. Videoların karelerini, gösterim derecelerini, gösterim boyutlarını da istediğiniz kaliteye çevirebilirsiniz.

icon Format Factory v4.1.0.0

Dil: Türkçe - Boyut: 46 Mb - Lisans: Ücretsiz
Format Factory Türkçe arayüze sahip son derece profosyonel bir ses ve video dönüştürücüsüdür, program ücretsiz olmasına rağmen bütün ses ve video formatları arasında dönüşüm yapabilmektedir. Format Factory indir netten indirin..

icon Vlc Media Player v2.2.6

Dil: Türkçe - Boyut: 29.50 Mb - Lisans: Ücretsiz
Vlc Media Player Türkçe dil desteğine sahip ücretsiz bir müzik ve oynatıcısıdır, açık kaynak kodlu ve ücretsiz dağıtılan bu oynatıcı ile her türden ses ve video dosyasını ek kodek olmadan açabilirsiniz. 32 bit ve 64 bit için ayrı ayrı kurulum dosyaları mevcuttur. Vlc Media Player'i netten indirin.

icon Vlc Media Player (64bit) v2.2.6

Dil: Türkçe - Boyut: 30 Mb - Lisans: Ücretsiz
Vlc Media Player 64bit Türkçe dil desteğine sahip ücretsiz bir müzik ve oynatıcısıdır, açık kaynak kodlu ve ücretsiz dağıtılan bu oynatıcı ile her türden ses ve video dosyasını ek kodek olmadan açabilirsiniz. 32 bit ve 64 bit için ayrı ayrı kurulum dosyaları mevcuttur. Vlc Media Player 64bit netten indirilir.

icon Any Video Converter v5.8.2

Dil: İngilizce - Boyut: 31.50 Mb - Lisans: Ücretsiz
Any Video Converter ücretsiz bir ses ve müzik dönüştürücü programdır, her türlü ses ve video dosyasını dönüştürebilirsiniz, mesela mp4 dosyasını avi, avi dosyasını mkv v.s dönüştürebilirsiniz, bunun yanında mobil cihazlarınız içinde dönüştürme yapabilirsiniz, program tamamen ücretsizdir

icon iTunes 64bit v12.2

Dil: Türkçe - Boyut: 149 Mb - Lisans: Ücretsiz
iTunes 64bit tüm müzik ve videolarınızı Mac veya PC'nizde oynatmanızı ve bunları iPad, iPhone veya iPod'unuza aktarmanızı sağlayan bir uygulamadır. Aynı zamanda her zaman açık bir mağazadır.

icon iTunes v12.2

Dil: Türkçe - Boyut: 106 Mb - Lisans: Ücretsiz
iTunes tüm müzik ve videolarınızı Mac veya PC'nizde oynatmanızı ve bunları iPad, iPhone veya iPod'unuza aktarmanızı sağlayan bir uygulamadır. Aynı zamanda her zaman açık bir mağazadır.

icon Freemake Video Converter v4.1.6.7

Dil: İngilizce - Boyut: 27.35 Mb - Lisans: Ücretsiz
Freemake Video Converter ücretsiz bir video dönüştürme programıdır, her türlü videoyu istediğiniz biçime dönüştürebilirsiniz, kullanımı kolay ve kapsamlı bir programdır. Mobil cihazlar içinde çevirme özelliği bulunur.

icon MediaMonkey v4.1.6.1736

Dil: İngilizce - Boyut: 14.4 Mb - Lisans: Ücretsiz
MediaMonkey ne winamp gibi nede başka müzik çalarlar gibi değildir, içinde yok yok, büyük müzik arşivlerinizi rahatlıkla arşivleyebilirsiniz, ses kalitesi mükemmeldir, saymakla bitmeyen özelliklere sahiptir.

icon K-Lite Codec Pack v10.95

Dil: İngilizce - Boyut: 31.90 Mb - Lisans: Ücretsiz
K-Lite Codec Pack programı sayesinde tüm görüntü ve ses dosyalarınızı açabilir, donanımlarınızın desteklediği tüm özellikleri sonuna kadar kullanabilirsiniz. Böylece DivX filmleriniz, DVD, VCD veya SVCD'leriniz ile birlikte tüm biçimlerdeki ses ve görüntü dosyalarınızı daha güzel, net, hızlı ve sorunsuz bir biçimde oynata bileceksiniz.

icon XmPlay v3.8.1.1

Dil: İngilizce - Boyut: 364 Kb - Lisans: Ücretsiz
XmPlay Dünyanın en küçük en kullanışlı müzik çalar programıdır, 330 kblık bir müzik çaların içine herşeyi yerleştirmişler, sadece 5 mb ram tüketiyor, tema desteğinden tutun eklenti desteği her türlü ses geliştirme özelliği mevcut bu minik programda. Faklı ve çok güzel bir müzik çalar programı istiyorsanız, XmPlay'i netten indirin.

icon Spotify v0.9.11.27

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 33 Mb - Lisans: Ücretsiz
Spotify şimdiye kadar yapılmış en güzel müzik programı, 15 milyon şarkı içinden istediğinizi dinlyebilirsiniz, müziklerin albüm kapakları v.s her şey yerli yerinde. İstediğiniz parçalardan kendinize liste yapabilirsiniz, yüzlerce müzik modundan hoşunuza gidenleri dinleyebilirsiniz. Ayrıca içinde sosyal ağ benzeri bir yapı ile parçalar paylaşabilir mesajlaşabilirsiniz. Spotify Türkçe arayüz ile gelmektedir ve kıytırık bir program değildir kesinlikle. Spotify indirmek için doğru yerdesiniz.

icon Audacity v2.0.5

Dil: Türkçe - Boyut: 21.35 Mb - Lisans: Ücretsiz
Audacity Türkçe destekli ücretsiz bir ses kayıt ve düzenleme programıdır, ücretli sürümlerinden çok daha iyi ve kullanışlıdır. Audacity açık kaynak kodlu ve sürekli geliştirilen bir programdır.

icon Virtual Dj v8.0 Build 1820

Dil: İngilizce - Boyut: 37.14 Mb - Lisans: Ücretsiz
Virtual Dj programı ile kendi müziklerinizi oluşturabilir, mevcut parçalar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz, Virtual Dj ile gerçek bir dj gibi parçalar oluşturabilirsiniz, bu tamamen sizin yeteneğinize kalmış bir olaydır. Ama Allahınızı severseniz abuk sabuk arabesk rap yapmayın, trance müzik yapın gözünüzü seveyim.

icon mp3DirectCut v2.20

Dil: Türkçe - Boyut: 300 Kb - Lisans: Ücretsiz
mp3DirectCut mp3 kesme programıdır, mp3 parçalarınızın istediğiniz bölümlerini kesip biçebilirsiniz, istediğiniz kısımlarını zil sesi olacak şekilde düzenlyebilirsiniz. mp3DirectCut Türkçe dil desteği ile birlikte gelir ve tamamen ücretsiz bir programdır. Mp3 kesme programı arıyorsanız bu ufak boyutlu ve Türkçe dil desteği ile gelen program işinizi görecektir.

icon Winamp v5.66.3507

Dil: Türkçe - Boyut: 12.65 Mb - Lisans: Ücretsiz
Winamp programında ses olanaklarını daha iyi kullanabilmek ve müziklerinizi dinlerken istediğiniz tadı tam olarak yakalayabilmek için duyusal olarak MP3 Surround desteği de programda artık mevcut. Ayrıca grafiksel olarak müzik zevkinizi tatmin edebileceği düşünülen Album Art (Albüm Resmi) özelliği de artık Winamp'ta karışımıza çıkıyor.

icon Advanced Codecs v4.2.4

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 27.3 MB - Lisans: Ücretsiz
Advanced Codecs sadece windows 7 ve windows 8 kullanıcıları için geliştirilen komple bir video çözücü programıdır, şimdi diyeceksiniz ki arkadaşım piyasa kodekten geçilmiyor, evet doğru ama bu programın bi artısı var, mkv videolarını windows media playar kitaplığın bu kodek paketi ile ekleyebilirsiniz. Advanced Codecs'i netten indirin.

icon CamStudio v2.7 Build r316

Dil: İngilizce - Boyut: 621 Kb - Lisans: Ücretsiz
CamStudio ücretsiz bir ekran kaydedici programdır, bilgisayarınızda yaptığınız işlemleri istediğiniz taktirde kayıt eder video şeklinde size sunar, sunum filan yapmak için, görüntülü eğitim vermek için kullanılabilir, yada gerisi hayel gücünüze kalmış işte.

icon EXARadyo v3.20

Dil: Türkçe - Boyut: 2.66 Mb - Lisans: Ücretsiz
EXARadyo, içerisinde birbirinden güzel yüzlerce yerli ve yabancı radyo istasyonu barındırmakta olup sizlere daha hızlı bağlantı, daha kaliteli ses ve kesintisiz radyo dinleme olanağı sağlamaktadır.

icon K-Lite Codec Pack x64 v9.9.9

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 11.83 Mb - Lisans: Ücretsiz
K-Lite Codec Pack x64 programı sayesinde tüm görüntü ve ses dosyalarınızı açabilir, donanımlarınızın desteklediği tüm özellikleri sonuna kadar kullanabilirsiniz. Böylece DivX filmleriniz, DVD, VCD veya SVCD'leriniz ile birlikte tüm biçimlerdeki ses ve görüntü dosyalarınızı daha güzel, net, hızlı ve sorunsuz bir biçimde oynata bileceksiniz.

icon Freemake Audio Converter v1.1.0.48

Dil: İngilizce - Boyut: 14.25 Mb - Lisans: Ücretsiz
Freemake Audio Converter ile ücretsiz olarak MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A, OGG'ye dönüştürün. Ses dosylarını MP3 player, iPod, iPhone, iPad, PSP'Ye uygun formata dönüştürün, videolardan ses dosyalarını sökün ya da ses dosyalarını birleştirin.
Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari