icon LibreOffice v5.4.3

Dil: Türkçe - Boyut: 214 Mb - Lisans: Ücretsiz
LibreOffice ile tüm ofis programları ihtiyaçlarınızı ücretsiz karşılayabilirsiniz, word exel power point başta olmak üzere her türlü ofis belgesini açıp düzenleyebilirsiniz, yeni ofis belgelerini oluşturabilirsiniz, bunlar için tek kuruş ödemeniz gerekmez. LibreOffice açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir ofis programıdır. LibreOffice Türkçe dil desteği ile gelir, en ufak zorluk yaşamazsınız. LibreOffice netten indirin.

icon EasyWords v1.8

Dil: Türkçe - Boyut: 3.5 Mb - Lisans: Ücretsiz
EasyWords programı yabancı dil öğrenirken çok kolay bir şekilde kelime ezberlemenize yardım eden ücretsiz bir yazılımdır. Bilgisayarınızın başında geçirdiğiniz süre içinde belirli aralıklarla size bir kelimenin anlamını sorar ve bilemezseniz doğru yanıtı öğretir.

icon Kingsoft Office Suite Free v10.1.0.5671

Dil: İngilizce - Boyut: 81.2 Mb - Lisans: Ücretsiz
Kingsoft Office Suite Free, ücretsiz bir ofis programıdır, ücretsiz ama ücretli programlardan daha çok artıları var, sekmeli çalışma alanı, kendi içinde dahili pdf dönüştürücüsü dahi vardır, bütün office dosya tiplerini okuyabilir.

icon Notepad++ v7.5.1

Dil: Türkçe - Boyut: 2.85 Mb - Lisans: Ücretsiz
Notepad++ açık kaynak kodlu, Windows işletim sisteminde çalışan ve birçok programlama dilini destekleyen bir editor. C++ ile yazılmış olup, çok küçük boyutlu ve çok hızlı çalışır.

icon Freebie Notes v3.69

Dil: Türkçe - Boyut: 2.44 Mb - Lisans: Ücretsiz
Freebie Notes kullanışlı bir not alma programıdır. Bilgisayarınızın kıyısına köşesine küçük notçuklar şeklinde yapacağınız işleri yazabilir bu suretle hiç bir işinizi artık unutmayacaksınız. Veya tarihini ayarladığınız takdirde o saat ve tarihte not ekrana gelir ve randevularınızı yapacağınız işlerinizi hatırlamış olursunuz çok kullanışlı bir program. Freebie Notes Türkçe dahil bir çok dil seçenekleri vardır.

icon Adobe Reader v11.0

Dil: Türkçe - Boyut: 37.35 Mb - Lisans: Ücretsiz
Adobe Reader ile pdf dosyalarımızı okuyabiliriz pdf dosyalarımızdan çıktı alabiliriz, her türlü pdf dosyasını rahatça açabilirsiniz. Adobe Reader Türkçe dil desteğine sahiptir. Bu Türkçe sürümü olduğu için kolayca kullanabilirsiniz.

icon Abbyy FineReader v12

Dil: Türkçe - Boyut: 351 Mb - Lisans: Deneme Sürümü
Abbyy FineReader Türkçe destekli bir tarayıcı programıdır, dökümanlarınızı tarayıp ofis ortamına yazı olarak aktaran güzel bir programdır, bu alanda en fazla kullanılan programların başında Abbyy FineReader gelir. Abbyy FineReader Türkçe destekli olarak netten indirilir.

icon Foxit Reader v5.3.1

Dil: Türkçe - Boyut: 14.21 Mb - Lisans: Ücretsiz
Foxit Reader Türkçe, PDF dosyalarını okuyabilen ve üzerinde düzenlemeler yaparak yazdırabilmenizi sağlayan pratik bir PDF programıdır. 
Hem pratik hemde Adobe Reader den çok daha az yer kaplaması programın tavsiye edilmesinin başında gelen nedenlerden. Ayrıca üstün hızda işlem yapabilmeside programın tercih edilme sebeplerinden.

icon Nitro Pdf Reader v3.5.0.25

Dil: İngilizce - Boyut: 26.87 Mb - Lisans: Ücretsiz
Nitro Pdf Reader pdf dosyalarını okumanızı sağlayan alternatif bir programdır, adobe pdf kullanıpta arka planda habire çalışmasına uyuz olanlardansanız denemenizi tavsiye ederim. Anlatacak bişey yok pdf okuyor bu bütün numarası. Nitro Pdf Reader'i netten indirin.
Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari