icon Paint.NET Türkçe v4.0.18

Dil: Türkçe - Boyut: 6.74 Mb - Lisans: Ücretsiz
Paint.NET Türkçe Photoshop kadar özelliği küçücük bünyesinde barından ücretsiz ve muhteşem bir program, layer şeklinde çalışmadan tutunda aklınıza ne gelirse yapabilirsiniz, Programı sizlere son sürüm ve Türkçe olarak sunuyoruz.

icon BurnAware Free v10.5

Dil: Türkçe - Boyut: 7.60 Mb - Lisans: Ücretsiz
BurnAware Free Türkçe ücretsiz ve her işinizi görebilecek cd dvd ve kalıp dosyası yazabilen ufak boyutlu harika bir programdır. Altı üstü cd dvd yazmak için 100ler mb ve ücretli olan programlardan bi eksiği yoktur, işini yapan hafif ufak boyutlu muaazzam bir programdır. BurnAware Free sürümünü ücretsiz olarak netten indirin.

icon Gimp v2.8.22

Dil: Türkçe - Boyut: 85 Mb - Lisans: Ücretsiz
Gimp Türkçe destekli ücretsiz bir resim hazırlama düzenleme programıdır, photshop kadar bir çok özelliği bünyesinde barındırır ve sizden tek kuruş para talep etmez, Gimp açık kaynak kodlu ve tamamen ücretsiz bir programdır. Gimp'i netten indirin.

icon IrfanView v4.44

Dil: Türkçe - Boyut: 2.03 Mb - Lisans: Ücretsiz
IrfanView Türkçe programı uzun yıllardır bilgisiyarlarımız da yer alan ufak boyutlu ve çok kullanışlı bir resim editörü programıdır. Bosnalı bir yazılımcı tarafından geliştirilen IrfanVew ile her türlü resim işlerimizi kolayca ve hızlıca yapabiliriz. Ufak boyutuna rağmen programda hemen hemen her şey barındırıyor. IrfanView Türkçe olarak netten indirilir.

icon Ashampoo Burning Studio Free v6.83

Dil: Türkçe - Boyut: 29 Mb - Lisans: Ücretsiz
Ashampoo Burning Studio Free Türkçe arayüzlü ve herhangi bir kısıtlaması olmayan mükemmel bir cd dvd yazma programıdır, ne yalan söyleyim ücretli sürümünden daha güzel, 9 mb ve istediğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz. Ekran görüntüsüne bakabilirsiniz her türlü ihtiyacınız programda mevcut. Ashampoo Burning Studio'yu netten indirin.

icon Daemon Tools Lite v10.4.0.190

Dil: Türkçe - Boyut: 22 Mb - Lisans: Ücretsiz
Daemon Tools Lite ücretsiz bir sanal disk oluşturma yazılımıdır, internet üzerinden indirdiğiniz oyunlar v.s gibi dosyaları cd üstüne yazdırmadan çalıştırmanızı sağlar. Daemon Tools Lite Türkçe arayüze sahiptir.

icon PhotoFiltre Studio v10.9.1

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 10.64 Mb - Lisans: Deneme Sürümü
PhotoFiltre Türkçe arayüze sahip bir programdır, resimlerinize bir takım değişkilikler filtreler yapabilirsiniz. Ücretli alternatiflerinden daha kullanışlı bir programdır. PhotoFiltre yazılımı sadece resimlere efekt veriyor değil, aynı zamanda resim üzerinde diğer editörler gibi dilediğiniz düzenlemeleri ve değişiklikleri yapabiliyorsunuz. PhotoFiltre Türkçe olarak netten indirilir.

icon PhotoScape v3.7

Dil: Türkçe - Boyut: 20.34 Mb - Lisans: Ücretsiz
PhotoScape Türkçe arayüze sahip ücretsiz bir resim düzenleme yazılımıdır, fotograflarını yeniden boyutlandırır efekt verir sivilcelerinizi yok edip sizi beboto tipli birine çevirebilir.

icon Picasa v3.9 Build 138.150

Dil: Türkçe - Boyut: 14.56 Mb - Lisans: Ücretsiz
Picasa Türkçe arayüzlü ve Google tarafından geliştirilen ücretsiz bir resim görüntüleme ve düzenleme programıdır, bu kadar sığ anlattığıma bakmayın program çok kullanışlı, büyük resim arşivlerinizi saniyeler içinde tarayabilir, Picasa ile resimlerine efektler verebilir düzenleyebilir, rengiyle oynayabilirsiniz.

icon StartW8 v1.2.111.0

Dil: Türkçe - Boyut: 1.72 Mb - Lisans: Ücretsiz
StartW8 programı ile Windows 8 üzerinde bulunmayan başlat menüsü tekrar aktif hale getireilebiliyor. Bilgisayarınıza kurduğunuzda tam teşekküllü bir başlat menüsünü Windows 8’e ekleyen StartW8 aynı zamanda başka özelliklere de sahip. StartW8 programını netten indirin.

icon Google Earth v7.1.2.2041

Dil: Türkçe - Boyut: 24.23 Mb - Lisans: Ücretsiz
Google Earth programı ile oturduğunuz yerden tüm dünyayı gezebilirsiniz, hemde tek kuruş harcama yapmadan, efendim sözün özü uydu görüntülerini harita üzerinden bizlere aktaran mükemmel ve ücretsiz bir programdır. Ayrıca Google Eart Türkçe dil desteği ile gelir.

icon Google SketchUp Make v14.1.1282

Dil: İngilizce - Boyut: 79.77 Mb - Lisans: Ücretsiz
Google SketchUp Make Google tarafından geliştirilen kullanımı basit ve kolay 3B modelleme programıdır. Bunu kullanarak, her türlü 2D veya 3D nesneleri oluşturmak ve hatta modelleri kullanılan renk şemaları veya malzemeleri bile değiştirebilirsiniz, yaptığınız modelleri isterseniz google 3D Atölyesi üzerinde de yayınlayabilir ve saklanabilirsiniz.

icon RocketDock v1.3.5

Dil: Türkçe - Boyut: 6.16 Mb - Lisans: Ücretsiz
RocketDock, animasyonlu bir uygulama başlatıcı. Kolay erişim ve iyi bir organizasyon için kısayollar oluşturabileceğiniz güzel bir arayüz sunuyor. İçerdiği her öğe tamamen özelleştirilebilmektedir. Masaüstünüzün istediğiniz kısmında yer alan taşınabilir çubukta sık kullandığınız tüm uygulamalar için kısayollar oluşturabilir ve kolay bir erişim sağlayabilirsiniz.

icon ObjectDock v2.0

Dil: İngilizce - Boyut: 20 Mb - Lisans: Ücretsiz
ObjectDock masaüstü ikonlarınıza yeniden hayat verip çok kullanışlı bir hale getiriyor, aldığım enkran görüntüsünden nasıl bir şey olduğunu az çok anlayabilirsiniz. Dağınık masaüstünüzü çok şık hale getirebilirsiniz. ObjectDock'u netten indirin.
Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari