icon Viber Pc v7.5.0

Dil: İngilizce - Boyut: 82 Mb - Lisans: Ücretsiz
Viber Pc versiyonu, viber'i hepimiz androidden iphoneden v.s mobil cihazlardan biliriz, bilmeyenler için söyleyim ücretsiz telefon edebilmizi sağlayan mükemmel bir programdır. Artık Pc içinde çıkarmışlar, kayıtlı bir viberiniz varsa mobil cihazınızda pc üstünden kullanabilirsiniz, tüm arkadaş listeniz otomatikmen gelecektir. Viber pc indir netten indir.

icon Skype v7.39.0.102

Dil: Türkçe - Boyut: 55.7 Mb - Lisans: Ücretsiz
Skype hemen hemen her sistem üzerinde çalışan bir mesajlaşma ve sohbet programıdır, bu sürümle birlikte Msn ve facebook kişileri ile de mesajlaşabiliyorsunuz, kısa bir zaman sonra kullanımdan kaldırılacak olan msn yerine geçecek programdır. Skype Türkçe dil desteğine sahiptir.

icon Line Pc v5.2.0.1452

Dil: Türkçe - Boyut: 33.50 Mb - Lisans: Ücretsiz
Line pc sürümü, Line yazılımını android, ios üzerinden biliyor ve kullanıyoruz çoğumuz. Ücretsiz telefon görüşmeleri yapabiliyoruz fotoğraf video ses v.s paylaşabiliyoruz, kısacası tüm iletişim ihtiyacımızı ücretsiz yapabiliyoruz.

icon Clownfish for Skype v4.45

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 770 Kb - Lisans: Ücretsiz
Clownfish for Skype, inanılmaz kullanışlı anlık çeviri uygulamasıdır, sadece Skype ile çalışır. Bütün yazışmalarınızı istediğiniz dilde yazabilir, ve istediğiniz dilde gelen mesajları anında çevirir. Hatta bununla da yetinmek istemiyorsanız mesajlarınızı size sesli olarak da okur. Şimdiye kadar yapılmış en mükemmel çeviri uygulamasıdır. Clownfish İndir'mek için nettenindirdesiniz.

icon Thunderbird v45.1.1

Dil: Türkçe - Boyut: 32.38 Mb - Lisans: Ücretsiz
Thunderbird çoklu e-posta kontrol etme ve e-posta gönderme programıdır, kurulumu ve özelleştirmesi kolay, ücretsiz bir e-posta uygulamasıdır. Bir çok mail hesabınızı tek program ile masaüstü konforuyla takip edebilir, yeni mesajlar gönderebilirsiniz.

icon TeamSpeak v3.0.17

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 26.07 Mb - Lisans: Ücretsiz
TeamSpeak programı genelde online oyun oynayan kişiler tarafından tercih edilir, bir sohbet ve mesajlaşma programıdır özünde. TeamSpeak programı ile oyun arkadaşlarınız ile eş zamanlı sesli bir şekilde iletişimde olup oyunları daha zevkli hala getirebilirsiniz. TeamSpeak programı netten indirilir.

icon Camfrog v6.11.486

Dil: Türkçe - Boyut: 9.25 Mb - Lisans: Ücretsiz
Camfrog oldukça eski bir sohbet programıdır, kameralı sohbet odaları ile meşhur bir programdır genelde. Camfrog programı ile kameralı sesli sohbet odalarına katılabilirsiniz, dünyadaki bir çok insan ile iletişim kurabilirsiniz. Kameralı sohbet prograglarımları içinde en bilinen tabi ki Camfrog programıdır. Camfrog netten indirilir.

icon Messenger for Desktop v1.4.3

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 28.10 Mb - Lisans: Ücretsiz
Messenger for Desktop facebook sohbet programıdır, masaüstü konforunda ve mükemmel bir arayüzle sizi karşılıyor, programda sesli ve videolu görüşmeler yapabilirsiniz, çıkartmalar simgeler v.s her fonksiyonu kullanabilirsiniz. Facebook hangi dilde kullanıyorsanız program o dilde açılıyor. Masaüstü facebook programı Messenger for Desktop netten indirilir.

icon Tictoc Pc v2.0.0451

Dil: Türkçe - Boyut: 5.67 Mb - Lisans: Ücretsiz
Tictos Pc sürümü. Kullanıcılar arasında en çok beğenilen özelliklerinden biri bilgisayardan da herhangi bir TicToc kullanan kişiye mesaj, resim gönderilebilmesi oldu. Diğerlerinden farklı olarak telefonunuz kapalıyken bile diğer kişilerle bağlantınız kopmuyor. Mobilde başlattığınız bir görüşmeyi bilgisayarınızdan da devam ettirebiliyorsunuz.

icon Yahoo! Messenger v11.5.0.228

Dil: İngilizce - Boyut: 18.50 Mb - Lisans: Ücretsiz
Yahoo! Messenger oldukça eski ve köklü bir mesajlaşma programıdır, sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz, msn kişilerinide ekleyebilirsiniz. Arayüzü oldukça güzel farklı bir şeyler denemek isteyen arkadaşlar kullanabilir. Yahoo! Messenger Türkçe yaması internette var.

icon Facebook Messenger v2.1.4814

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 481 Kb - Lisans: Ücretsiz
Facebook Messenger ile arkadaşlarınızla masaüstünden mesajlaşabilirsiniz, tıpkı msn konforundadır, facebook resmi sohbet programıdır, Facebook Messenger'ı netten indirin.

icon Messenger Plus! for Skype v1.8

Dil: Türkçe - Boyut: 1.03 Mb - Lisans: Ücretsiz
Skype için messenger plus programı, bu program ile skype programına ek özellikler kazandırabilirsiniz, eski messengarda olduğu gibi bir çok ek özellik skype yazılımına kazandırmış olacaksınız, program Türkçe dil desteğine sahiptir ve ücretsizdir, Messenger for skype netten indirilir.

icon Windows Live Messenger xp 2009 Build 14.0.8117.416

Dil: Türkçe - Boyut: 132.69 Mb - Lisans: Ücretsiz
Windows Live Messenger xp yıllardır kullandığımız başarılı ve kullanışlı bir mesajlaşma programıdır, son aylarını yaşasada program kolay kolay bırakılacak gibi değil yinede.

icon Windows Live Messenger 2012 Build 16.4.3505.912

Dil: Türkçe - Boyut: 132.18 Mb - Lisans: Ücretsiz
Windows Live Messenger yıllardır kullandığımız başarılı ve kullanışlı bir mesajlaşma programıdır, son aylarını yaşasada program kolay kolay bırakılacak gibi değil yinede.
Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari