icon Opera v49.0.2725.39

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 38.87 Mb - Lisans: Ücretsiz
Opera yılların internet tarayıcısı yapısını komple değiştirerek baştan aşağı büyük bir değişim geçirdi, ilk başlarda epeyce yadırgasam da ufak ufak bu yeni Opera'ya alıştım. Chorome üzerinde ki bir çok sorun Opera'da yok, örneğin youtube üzerinden bir şey izlerken yada dinlerken başka bir sekmede işlem yaptığınız da takılma olmaz Opera'da, Choromede ise takılmalar son derece can sıkıcıdır. Opera netten indirilir.

icon Ultrasurf v17.04

Dil: İngilizce - Boyut: 3 Mb - Lisans: Ücretsiz
Ultrasurf programı minik boyutlu bir proxy programıdır, piyasadaki programlardan farkı ücretsiz olması ve bağlantı hızınızı çok fazla düşürmeden ip adresinizi değiştirmesidir, yasaklanmış sitelere erişim sağlamak için kullanılır. Tüm tarayıcılarla uyumlu olarak çalışır, varsayılan olarak explorer kullanır, kendi tarayıcınızın ayarlarını explorer gibi yaparsanız onlarda da kullanabilirsiniz.

icon Adobe Shockwave Player v12.3.1.201

Dil: İngilizce - Boyut: 14 Mb - Lisans: Ücretsiz
Adobe Shockwave Player internet üzerinden tarayıcılar ile oynanan 3d oyunları oynamanızı sağlayan, flash player tarzında bir eklentidir, flash playeri geliştirmek yerine sırf iş olsun diye çıkarılmış bir programdır bana göre, neyse efendim işine yarayan elbet olacaktır. Adobe Shockwave Player'ı netten indirin.

icon Google Chrome v62.0.3202.94

Dil: Türkçe - Boyut: 47.45 Mb - Lisans: Ücretsiz
Google Chrome offline setup, sadece arayüzü ve müthiş hızı ile göz kamaştırıyor, zaten şuan tarayıcı piyasasının yüzde 60 kadarını elinde bulunduruyor, hız ve sadelik arıyorsanız mutlaka kullanmalısınız. Elinizin altında her zaman setup olmasını istiyorsanız her zaman buradan indirin.

icon Avant Browser v2017 Build 10

Dil: Türkçe - Boyut: 4.47 Mb - Lisans: Ücretsiz
Avant browser ufak boyutlu ama kullanışlı bir internet tarayıcısıdır, ufak boyutlu olmasına rağmen içeriğinde bir çok özelliği eklenti olmadan barındırır. Türkçe'de dahil bir çok dildedir.

icon Tor Browser v7.0.8

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 52 Mb - Lisans: Ücretsiz
Tor Browser Türkçe internet üzerinde gizlilik ve iz bırakmak istemeyenler için tasarlanmış bir internet tarayıcısıdır, tor browser mozilla firefox çekirdeği ile geliştirilen bir programdır aynı zamanda, aslında firefox'a ile bi kaç eklenti eklenince tor browser'dan bir farkı kalmaz, kısacası tor browser ile yasaklı sitelere girebilir ve ip adresinizi gizleyebilirsiniz.

icon Firefox v53.0.3

Dil: Türkçe - Boyut: 41.90 Mb - Lisans: Ücretsiz
Firefox geniş eklenti desteği sayesinde hala bir çok kullanıcı tarafından baş tacıdır, hantal görüntüsünü değiştirip kendini Operaya benzeterek arayüzü biraz düzelten firefox'un tercih nedeni gerçekten iş yapan kullanışlı eklentileridir. Diğer tarayıcılardan başka bir üstünlünü gördüm dersem yalan olur. Tek artısı kullanışlı eklentileri.

icon Maxthon Cloud Browser v5.0.4

Dil: Türkçe - Boyut: 44.70 Mb - Lisans: Ücretsiz
Maxthon internet tarayıcısı farklı ve kullanışlı bir web tarayıcısıdır, hızı ve bir çok özelliği hiç bir tarayıcıda yoktur. Türkçe dil desteğine sahiptir.

icon Adobe Flash Player (Firefox) v19.0.0.185

Dil: Türkçe - Boyut: 17.60 Mb - Lisans: Ücretsiz
Adobe Flash Player firefox opera 12 sürümleri ve safari için, zaten bütün tarayıcılar otomatik olarak yükler bunu ama, elinizde setup olmasını isterseniz diye ekleme ihtiyacı hissettim. Flash player olmadan video izleyemeyiz flash oyunları açamayız vs, gerekli bir eklentidir, tarayıcınıza uygun olan sürümü indirip güncelleyebilirsiniz.

icon Adobe Flash Player (Explorer) v19.0.0.185

Dil: Türkçe - Boyut: 17.46 Mb - Lisans: Ücretsiz
Adobe Flash Player explorer için, zaten bütün tarayıcılar otomatik olarak yükler bunu ama, elinizde setup olmasını isterseniz diye ekleme ihtiyacı hissettim. Flash player olmadan video izleyemeyiz flash oyunları açamayız vs, gerekli bir eklentidir, tarayıcınıza uygun olan sürümü indirip güncelleyebilirsiniz.

icon Yandex Browser v41.0.2272.3649

Dil: Türkçe - Boyut: 109 Mb - Lisans: Ücretsiz
Yandex Browser Türkçe artık tamamen Türkçe destekli olarak karşımıza çıkıyor, hızı ve görselliği şahane mutlaka denemeniz gereken bir internet taracıyısıdır, ayrıca kaspersky ile güvenliği sağlanmakta olup reklam engelleyisine kadar her türlü eklenti kendiliğinden gelir yandex browser içinde.

icon SafeIP v2.0.0.2602

Dil: Türkçe - Boyut: 2.40 Mb - Lisans: Ücretsiz
SafeIP ile ücretsiz ve güvenli bir şekilde ip adresinizi gizleyebilirsiniz. SafeIP Türkçe arayüzü ile kullanımı kolay ve pratik bir programdır. Bir çok ülkeden ip adresi alabilirsiniz liste oldukça geniş. SafeIP Türkçe netten indirilir.

icon Hotspot Shield v3.42

Dil: Türkçe - Boyut: 6.66 Mb - Lisans: Ücretsiz
Hotspot Shield Türkçe internette gizli dolaşmanızı sağlamasının yanında, engelli siteleride açabilmeniz sağlar, bağlantı hızında bir yavaşlama yapmaz, piyasadaki işe yarar bir iki programdan biridir bu alanda. Program Türkçe dil desteğine sahiptir ayarlarından aktif edebilirsiniz. Hotspot Shield netten indirilir.

icon Opera (64bit) v12.17

Dil: Türkçe - Boyut: 13.81 Mb - Lisans: Ücretsiz
Opera 64bit programı yeniliklerin ve ilklerin tarayıcı olan Opera çizgisini bozmadan yoluna devam ediyor, gerek hızı olsun gerek kullanışlı olması, hemen hemen her şeyin dahili olarak gelmesiyle vazgeçilmezim olmaya devam ediyor. Opera ile internete girmek bambaşkadır deneyin kaliteyi yaşayın.

icon Opera (eski) v12.17

Dil: Türkçe - Boyut: 12.55 Mb - Lisans: Ücretsiz
Opera programı yeniliklerin ve ilklerin tarayıcı olan Opera çizgisini bozmadan yoluna devam ediyor, gerek hızı olsun gerek kullanışlı olması, hemen hemen her şeyin dahili olarak gelmesiyle vazgeçilmezim olmaya devam ediyor. Opera ile internete girmek bambaşkadır deneyin kaliteyi yaşayın.

icon Internet Explorer v10 (Windows7) 64bit

Dil: Türkçe - Boyut: Mb - Lisans: Ücretsiz
Internet Explorer 10 64bit Windows 7 Türkçe kullanıcılarıları için tam sürümü yayınlandı, final sürümü gayet güzel ve hızlı olmuş, umarız explorer 6 7 8 9 kullanan kalmaz, explorer 10 ile başarılı olmuş bence.

icon Internet Explorer v10 (Windows7)

Dil: Türkçe - Boyut: 23.6 Mb - Lisans: Ücretsiz
Internet Explorer 10 Windows 7 Türkçe kullanıcılarıları için tam sürümü yayınlandı, final sürümü gayet güzel ve hızlı olmuş, umarız explorer 6 7 8 9 kullanan kalmaz, explorer 10 ile başarılı olmuş bence.
Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari