icon uTorrent v3.5.1.43916

Dil: Türkçe - Boyut: 1.90 Mb - Lisans: Ücretsiz
uTorrent programı, güçlü hızlı ve küçük boyutlu bir BitTorrent istemcisi olan uTorrent, gelişmiş istemcilerin sağladığı özellikleri daha az işlemci, bellek ve sabit disk alanı kullanarak sunabilmektedir. Video, müzik, oyun gibi internet ortamında yer alan dosyaları indirmenize yarayan uTorrent oldukça kullanışlıdır.

icon Internet Download Manager v6.28.17

Dil: Türkçe - Boyut: 5.90 Mb - Lisans: Deneme Sürümü
Internet Download Manager ile dosyalarımızı son sürat indirebiliriz, bir dosyayı toplam 16 farklı noktadan aynı anda indirerek, internet bağlantı hızınızı sonuna kadar kullanır. Bütün video sitelerindeki videolarıda indirmek için ekranda indir bağlantısı görünür, youtube başta olmak üzere tüm sitelerden video v.s indirebiliyorsunuz. Internet Download Manager Türkçe indir'in netten indirin.

icon Free Download Manager v5.1.28 64bit

Dil: Türkçe - Boyut: 48 Mb - Lisans: Ücretsiz
Free Download Manager Yazılımın en önemli artısı ise hiç kuşkusuz indirme işlemi sırasında bilgisayarınızın kapanması veya internet bağlantısının kesilmesi durumunda işlemi daha sonra kaldığı yerden devam ettirebilmesidir. Bu önemli özellik sizi boşa zaman kaybından kurtardığı gibi, ADSL limitinizin gereksiz yere dolmasını da önler.

icon Orbit Downloader v4.1.1.19

Dil: Türkçe - Boyut: 4.32 Mb - Lisans: Ücretsiz
Orbit Downloader kullanması kolay ve bir çok özelliklere sahip bir dosya indirme yöneticisidir. Yazılım Türkçe dil desteğine sahiptir. Türkçe dil için program kurduktan sonra wiev - language kısmından Türkçeyi seçmeniz yeterlidir.

icon Freemake Video Downloader v3.5.4.0

Dil: İngilizce - Boyut: 13.55 Mb - Lisans: Ücretsiz
Freemake Video Downloader programı ile video sitelerinde beğendiğiniz videoları bilgisayara kaydetmeniz için yeni bir alternatif. Program renkli ve basit bir arayüzle dikkat çekiyor. Freemake Video Downloader'ın en avantajlı bir diğer yanı çok sayıda siteyi desteklemesi. YouTube, Google, Facebook, Dailymotion, Megavideo, Metacafe, Vimeo, Veoh, Break, Nicovideo, Movieclips, Howcast dışında 18+ video siteleri için desteğide bulunuyor.

icon Free YouTube Download v3.1.41.1201

Dil: İngilizce - Boyut: 22.16 Mb - Lisans: Ücretsiz
Free YouTube Download programı ile youtube üzerinden kolayca video indirebilirsiniz, program tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahiptir.

icon JDownloader v0.9581

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 25.4 Mb - Lisans: Ücretsiz
JDownloader Türkçe arayüzlü en kapsamlı ve gelişmiş indirme yöneticisidir, klasik indirmelerin yanında, dünyada ki tüm paylaşım sitelerinide destekler ve kolayca indirme yapmanızı sağlar, üstelikte açık kaynak kodlu ve tamamen ücretsizdir. JDownloader'ı netten indirin.

icon FlashGet v3.7.0.1220

Dil: İngilizce - Boyut: 7.81 Mb - Lisans: Ücretsiz
FlashGet programı dünyaca ünlü ve en çok kullanılan dosya indirme yönetilerinden birisidir. İndirilen dosyayı parçalara bölerek indirerek indirme hızını arttırabilir ve aynı anda çoklu dosya indirebilir. FlashGet yeni arayüzü ile daha kullanışlı olmuş, FlashGet netten indirilir.
Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari