icon File Image Uploader v7.6.3

Dil: Türkçe - Boyut: 2.30 Mb - Lisans: Ücretsiz
File Image Uploader programı ile resimlerinizi ve dosyalarını çok rahat bir şekilde sitelere girmeden yükleyebilirsiniz, hesap desteğide olan program hesaplarınızı bağlayıp istediğiniz yere yüklenmesini sağlayabilirsiniz, yükleme sonrası linkler otomatik olarak verilecektir program tarafından. Yaklaşık 850 dosya ve resim paylaşım servisini destekleyen program inanılmaz kullanışlı.

icon Dropbox v34.4.22

Dil: İngilizce - Boyut: 78.23 Mb - Lisans: Ücretsiz
Dropbox kişisel dosyalarınızı saklamak yada paylaşmak için kullanılan ücretsiz bir servistir, bu program ile bilgisayarınızdaki dosyaları dropbox üstüne kolayca yollayabilirsiniz, dosyalarınız dropbox ile güvende saklanır. Dropbox netten indirilir.

icon Yandex Disk v1.4.10

Dil: Türkçe - Boyut: 1.50 Mb - Lisans: Ücretsiz
Yandex Disk servisi çok kullanışlı pratik ve hızlı bir dosya film müzik fotograf ve her türlü içeriği yedekleyebileceğiniz mükemmel bir program toplam 10 gb ücretsiz alana sahip oluyorsunuz, arkadaşlarınızı davet ettikçe bu oranı büyütebiliyorsunuz, Yandex Disk'e yedeklediğiniz her dosyaya her yerden ulaşabiliyorsunuz, cep telefonu teblet v.s gibi cihazlar, Yandex Disk Türkçe ve kullanışlı bir servistir, Yandex Disk'i netten indirin.

icon Free YouTube Uploader v4.0.66.1027

Dil: Türkçe - Boyut: 40.58 Mb - Lisans: Ücretsiz
Free YouTube Uploader programı ile elinizdeki yüklemek istediğiniz videoları masaüstü konforunda youtube hesabınıza yükleyebilirsiniz, program ücretsizdir ve Türkçe dil destekledir, Free YouTube Uploader programı videolarınızı yüklerken arayüzünde açıklamaları etiketler kategori ve gerekli her şeyi düzenlemenizi sağlar. Free YouTube Uploader programı netten indirilir.

icon FrostWire v6.3.0

Dil: Türkçe - Boyut: 22.31 Mb - Lisans: Ücretsiz
FrostWire, internet ağı üzerinden müzik, video, resim ve daha birçok kaynak dokümanlar indirebileceğiniz, yüksek hıza sahip ve tamamen ücretsiz mükemmel bir dosya paylaşım programıdır. Program internet ağını kullanarak size binlerce müzik, resim, video, program ve doküman dosyasını bulmanızda yardımcı oluyor.

icon Google Drive v1.23.9648.8824

Dil: Türkçe - Boyut: 32.10 Mb - Lisans: Ücretsiz
Google Drive ile tüm dosyalarınızı tek bi yere yedekleyip bir çok yerden erişebilirsiniz, kolay kullanımlı ve her cihazda çalışan uygulaması sayesinde, sıkıntı yaşamazsınız. Bilgisayarınızda paylaştığınız dosyaları cep telefonunuzda tabletinizde v.s birbiri ile dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

icon Bittorrent v7.9.2 Build 37596

Dil: Türkçe - Boyut: 1.80 Mb - Lisans: Ücretsiz
Bittorrent küçük boyutlu Türkçe destekli bir torrent programıdır, torrent dosyaları oluşturabilir ve torrent üzerinden istediğinizi indirmenizi sağlar, Bittorent Türkçe olarak netten indirin.

icon Ares v2.3.0

Dil: Türkçe - Boyut: 4.4 Mb - Lisans: Ücretsiz
Ares müzik indirme programı gerçek bir dosya paylaşım programıdır video sitelerinden dönütürülen dandik müzik dosyaları içermez, dosya paylaşım programları içinde en sorunsuz, en fazla kaynak bulan, ve kesinlikle sahte virüslü dosya barındırmayan ender yazılımlar arasındadır, mp3 indirme programları içinde tartışmasız en kaliteli olanıdır. Küçük boyutu ve sistemi yormayan yapısıyla bu işin kralıdır.

icon Bearshare v12

Dil: Türkçe - Boyut: 1.24 Mb - Lisans: Ücretsiz
Bearshare dosya paylaşım programları içinde epey eski ve kullanılan bir programdır, programın arayüzü Türkçe'dir kullanırken bir sıkıntı yaşamazsınız.

icon SkyDrive 2013 Build 17.0.2015.0811

Dil: Türkçe - Boyut: 5.75 Mb - Lisans: Ücretsiz
SkyDrive Microsoft tarafından msn outlok ve microsoft hesabı olan kullanıcılara ücretsiz depolama hizmeti sağlayan servisin program şeklidir, bilgisayardaki her türlü dosyanızı buraya yedekleyebilir, ve her yerden ulaşabilirsiniz. Microsoft güvencesi ile aklınız geride kalmaz, dosyalarınıza tablet cep telefonu v.b yerlerden ulaşabilirsiniz.
Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari