icon Ccleaner v5.35.6210

Dil: Türkçe - Boyut: 9.15 Mb - Lisans: Ücretsiz
Ccleaner programı yardımı ile kullanılmayan gereksiz dosyalar bir fare tıklaması ile temizlenebiliyor. Program, Windows kayıt defterindeki (registry) gereksiz dosyaları da silebiliyor. Bunun yanı sıra programın "Araçlar” bölümünden, kaldırıldığı halde Program Ekle/Kaldır’da listenenen uygulamaları temizleyebilirsiniz.

icon Baidu PC Faster v5.1.3.131061

Dil: İngilizce - Boyut: 25.30 Mb - Lisans: Ücretsiz
Baidu PC Faster çin arama moturu Baudi tarafından geliştirilen enfes bir programdır, bilgisayarınızı hızlandırmak için ve gereksiz ıvız zıvırlardan arındırmak için hazırlanmış bir programdır Baidu PC Faster. İçinde her türlü araç gerece barından program ücretli rakiplerine nal toplatacak cinsten.

icon Cpu-Z v1.80.1

Dil: İngilizce - Boyut: 1.63 Mb - Lisans: Ücretsiz
Cpu-Z kapsamlı ve işlevsel bir sistem bilgilendirme programıdır, örneğin atıyorum ram değişimi yapacaksınız, mevzut ram'in frekans değerlerini bu program ile görebilir, o frekansta ram alabilirsiniz. Cpu-Z'yi netten indirin.

icon SpeedFan v4.52

Dil: İngilizce - Boyut: 2.94 Mb - Lisans: Ücretsiz
SpeedFan ile anakartınızda bulunan sensörler ile bilgisayarınızın sıcaklık bilgilerini takip edebilirsiniz, isterseniz sağ alt köşede sadece sıcaklık değerini göstererek de çalışmasını sağlayabilirsiniz.

icon Advanced SystemCare v10.4.0

Dil: Türkçe - Boyut: 37.60 Mb - Lisans: Ücretsiz
Advanced SystemCare Türkçe destekli programdır, bilgisayarınızı hızlandırmak için kullanabileceğiniz en güçlü ücretsiz programlardan birisidir. Sistem hatalarını tespit edip onararak bilgisayar güvenliğine katkıda bulunan Advanced SystemCare Free, kişiselleştirilmiş özellikler için hazırlanmış farklı modülleriyle etkili kullanım sağlar.

icon Revo Uninstaller v2.0.3

Dil: Türkçe - Boyut: 6.84 Mb - Lisans: Ücretsiz
Revo Uninstaller Türkçe arayüze sahip ve ücretsiz yazılım kaldırma aracıdır, windows üstündeki normal yazılım kaldırıcı programları kaldırdıktan sonra artık dosyaları temizleyemez, Revo Uninstaller ise bu artık dosyalarıda bulup sisteminizi tertemiz yapar.

icon FileKiller v1.5

Dil: İngilizce - Boyut: 30 Kb - Lisans: Ücretsiz
FileKiller programı ile silinen dosyalar asla geri getirilmez, sonsuza dek silinmesini istediğiniz herhangi bir dosyaını FileKiller ile sildiğiniz da asla kurtarılmaz ve sonsuza dek silinir. FileKiller kullanımı oldukça basittir, Select Files'e tıklayıp silmek istediğimiz dosyayı seçiyoruz ve KILL Files on Grid tuşuna basıyoruz, ve o dosya artık sonsuza dek silinmiş oluyor.

icon BatteryCare v0.9.30

Dil: Türkçe - Boyut: 2.14 Mb - Lisans: Ücretsiz
BatteryCare programı ile dizüstü bilgisayarınızın pil kapasitesini yükseltebilirsiniz, kalibrasyon ayarı ve en ince detayına kadar pilinizin gerçek ömrünü görebilirsiniz. BatteryCare ücretsiz bir programdır ufak boyutu ile işini yapan bir programdır, BatteryCare Türkçe dil desteği ile birlikte gelmektedir, BatteryCare netten indirilir.

icon Gpu-Z v0.8.4

Dil: İngilizce - Boyut: 1.61 Mb - Lisans: Ücretsiz
GPU-Z programı, ekran kartınız hakkında ayrıntılı birçok bilgiye ulaşmanızı sağlayan bedava bir programdır. GPU-Z ile ekran kartınızın adı-kod adı, toplam bellek miktarı, çekirdek frekansı, bellek tipi, teknolojisi gibi birçok bilgiye kurulum yapmaksızın ulaşabilirsiniz. GPU-Z programını netten indirin.

icon Smart Defrag v4.1.0.71

Dil: Türkçe - Boyut: 11.7 Mb - Lisans: Ücretsiz
Smart Defrag programı ile diskinizi birleştirerek, sabit diskinizden daha yüksek verim elde edebilirsiniz. IObit SmartDefrag, otomatik birleştirme imkanı da sunuyor. Otomatik birleştirme, bilgisayar boşta iken dosya sistemini otomatik olarak birleştirir. Fazla parçalanmaya mani olarak bilgisayarınızın en yüksek hız ve en iyi performans vermesine yardımcı olur.

icon Game Booster v3.4

Dil: Türkçe - Boyut: 4.2 Mb - Lisans: Ücretsiz
Game Booster oyun oynarken bilgisayarınızı yavaşlatan gereksiz işlemleri kapatıp, daha rahat oyun oynamanızı sağlayan bir programdır. Ekran kartınızı işlemcinizi en üst seviyede kullandırtır sizlere. Programın yeni sürümlerini sakın indirmeyin saçmasalak bişey yapmışlar, iobitin çıkardığı güncel sürüm budur. Bundan sonraki versiyonda batırmışlar programı.

icon Speccy v1.28.708

Dil: Türkçe - Boyut: 4.88 Mb - Lisans: Ücretsiz
Speccy bilgisayarınızın donanım bilgilerini, yazılım bilgilerini size ayrıntılı şekilde verir, olası bir bilgisayar parçası değiştirdiğinizde buradaki bilgiler işinize yarayacaktır. Program aynı zamanda sıcaklık değerlerinide gösterir, Türkçe arayüzlü kullanışlı bir programdır. Speccy'i netten indirin.

icon IObit Uninstaller v4.0.4.25

Dil: Türkçe - Boyut: 16.65 Mb - Lisans: Ücretsiz
IObit Uninstaller Türkçe destekli ücretsiz bir program kaldırma yazılımıdır, ee ne var bunda diyeceksiniz, windows program ekle kaldırdan kaldırma yapınca illaki artık dosyalar kalıyor, programı kaldırıyorsunuz ama genede can sıkıcı dosyalar kalıyor, ve kayıt defteri üzerinde de kayıtlar kalabiliyor, bu program ile böyle bir sorun yok, kayıt defterini ve gereksiz dosyalarıda programla beraber ortadan kaldırıyor.

icon Defraggler v2.18.945

Dil: Türkçe - Boyut: 4.11 Mb - Lisans: Ücretsiz
Defraggler kullanışlı ve iş gören bir disk birleştirme programıdır, ccleanerin yapımcısı Priform tarafından geliştiren başarılı bir programdır. Zamanla üzerine yazılan dosyalar yüzünden hardiskiniz yavaşlar ve dosyaları okuma süresi zaman alır, diskte sesler olur işte bu program ile onları en aza indirebilirsiniz.
Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari