icon Java v8 Update 144

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 54 Mb - Lisans: Ücretsiz
Java ile internet üzerindeki java oyunları oynayabiliriz, java ile yazılmış programları çalıştırabiliriz, kısacası olmazsa olmaz standart bir programdır bilgisayarlarımız için. Java indirin internet üzerindeki oyunları sorunsuzca oynayın.

icon Java (64bit) v8 Update 144

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 62 Mb - Lisans: Ücretsiz
Java (64bit) ile internet üzerindeki java oyunları oynayabiliriz, java ile yazılmış programları çalıştırabiliriz, kısacası olmazsa olmaz standart bir programdır bilgisayarlarımız için. Java indirin internet üzerindeki oyunları sorunsuzca oynayın. Java 64bit sürümüdür.

icon Android Studio v2.3.3

Dil: İngilizce - Boyut: 1926 Mb - Lisans: Ücretsiz
Android Studio programı ile android oyunlar android programlar yapabilirsiniz, google tarafından hazırlanmış olan programda ihtiyacınız olan her şey mevcut. Program içerdiği SDK araçlarıyla Android uygulamalarını tasarlama, test etme ve hata ayıklama işlemlerinin yapılmasını sağlar. Android Studio netten indirilir.

icon Recuva v1.53.1087

Dil: Türkçe - Boyut: 5.30 Mb - Lisans: Ücretsiz
Recuva ücretsiz ve Türkçe destekli dosya kurtarma programıdır, kısacası yakın zaman içinde sildiğiniz resim dosya, program setupları, v.s silinen ne varsa geri getirip kurtarmak için kullanabilirsiniz. Recuva indir netten indirilir

icon Easeus Partition Master v10.8

Dil: İngilizce - Boyut: 37.59 Mb - Lisans: Ücretsiz
Easeus Partition Master ücretsiz bir disk bölümleme yazılımıdır, bir fizilsel diskinizi istediğini kadar parçalara ayırabilirsiniz, c,d,e,f,g v.s, üstelik böldüğünüz parçaların formatınıda siz belirlersiniz, önceden bölünmüş disklerin kapasiteelrini değiştirebilirsiniz aynı zamanda. Easeus Partition Master'ı netten indirin.

icon 7-Zip v9.38

Dil: Türkçe - Boyut: 1.12 Mb - Lisans: Ücretsiz
7-Zip açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir sıkıştırma ve arşiv açma programıdır, hafif basit ve kullanışlıdır, her türlü sıkıştırma biçimini tanır. Türkçe arayüze sahiptir.

icon 7-Zip (64bit) v9.38

Dil: Türkçe - Boyut: 1.44 Mb - Lisans: Ücretsiz
7-Zip 64bit açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir sıkıştırma ve arşiv açma programıdır, hafif basit ve kullanışlıdır, her türlü sıkıştırma biçimini tanır. Türkçe arayüze sahiptir.

icon PowerIso v6.1

Dil: Türkçe - Boyut: 2.82 Mb - Lisans: Deneme Sürümü
PowerISO programı güçlü bir CD/DVD kalıp dosya işleme, açma, oluşturma, düzenleme, sıkıştırma, şifreleme, bölme ve ISO dosyalarını dönüştürme aracıdır. Ayrıca bu program sayesinde sanal sürücüler oluşturabilir ve 'bootable' CD'ler (kendinden açılabilir CD) yapabilirsiniz. Sanal sürücü oluşturmak için program sistem tepsisindeyken sağ tuşla ayarlama yapabilirsiniz.

icon Unlocker v1.9.2

Dil: Türkçe - Boyut: 1.02 Mb - Lisans: Ücretsiz
Unlocker silmeye çalışıpta silemediğiniz dosya klasör v.s şeyleri kolayca silmenizi sağlayan ufak boyutlu çok başarılı bir programdır. Çoğu zaman başımıza gelir bişeyi silmek isteriz silinmez, illa bilgisayarı kapatım açmamız gerekir yada hiç silemeyiz o dosyayı, unlocker bu sorunu ortadan kaldırıyor. Unlocker'i netten indirin.

icon WinRar v5.10

Dil: Türkçe - Boyut: 1.70 MB - Lisans: Deneme Sürümü
Winrar programı yeryüzünde en çok kullanılan arşivleme ve arşiv çözme yazılımlarından birisidir, WinRAR ile rar, zip, 7zip, gzip, tar, vb uzantıları tanıyıp açabilirsiniz. rar ve zip uzantılı arşivler yapabilirsiniz. İnternetten indirilen dosyaların yüzde 80i rarlı veya ziplidir. 

icon WinRar (64bit) v5.10

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 1.87 Mb - Lisans: Deneme Sürümü
Winrar 64bit programı insanlar tarafından en çok kullanılan arşivleme ve arşiv çözme yazılımlarından birisidir, WinRAR ile rar, zip, 7zip, gzip, tar, vb uzantıları tanıyıp açabilirsiniz. rar ve zip uzantılı arşivler yapabilirsiniz. İnternetten indirilen dosyaların yüzde 80i rarlı veya ziplidir.
Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari