icon Comodo Internet Security (64bit) v10.0.2.6408

Dil: Türkçe - Boyut: 5.2 Mb - Lisans: Ücretsiz
Comodo Internet Security 64bit, ücretsiz ve Türkçe destekli sürümüdür, Comodo ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz, sıradan bir kullanıcı için olması gereken her şeyi içinde barındıran bir internet koruması sağlar size. Comodo Internet Security'i netten indirin.

icon Comodo Internet Security v10.0.2.6408

Dil: Türkçe - Boyut: 5.2 Mb - Lisans: Ücretsiz
Comodo Internet Security ücretsiz ve Türkçe destekli sürümüdür, Comodo ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz, sıradan bir kullanıcı için olması gereken her şeyi içinde barındıran bir internet koruması sağlar size. Comodo Internet Security'i netten indirin.

icon ComboFix v17.9.14.1

Dil: Türkçe - Boyut: 5.39 Mb - Lisans: Ücretsiz
ComboFix hiç bir antivirüsün fayda etmediği virüsleri temizleyemediği zamanlarda imdadımıza yetişiyor, Amvo.exe adlı virüsü temizlyen tek program belkide. Diğer antivirüsler temizlese dahi sistemden sökemiyorlar, ama Combofix canına okuyor. Combofix windows 8 ile uyumlu hale gelmiştir artık.

icon AdwCleaner v7.0.2.1

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 3.90 Mb - Lisans: Ücretsiz
AdwCleaner programı reklam yazılımlarını bilgisayarınızdan bulup silen ufak boyutlu olan AdwCleaner Türkçe destekli ve ücretsiz bir programdır. AdwCleaner ile bilgisayarınızı tarattıktan sonra sistemize sızan ana sayfanızı değiştiren veya reklam toolbarları olan uygulamaları tespit eder size bildirir ve bunları siler. AdwCleaner her bilgisayarda bulunmalıdır, AdwCleaner netten indirilir.

icon 360 Total Security v9.2.0.1256

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 49.15 Mb - Lisans: Ücretsiz
360 Total Security hem bir antivirüs programı hemde detaylı ve iş yapan bir temizlik aracıdır özetle, programın bünyesinde 4 antivirüs bulunur, 360 bulut virüs motoru, antivir virüs motoru, bitdefender birüs motoru, program hiç kasmaz ve bilgisayarın bakımı düzgün bir şekilde yapıp temizler. 360 Total Security Türkçe olarak netten indirilir.

icon VirusTotal Uploader v2.2

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 139 Kb - Lisans: Ücretsiz
VirusTotal Uploader google tarafından satın alınmış çoklu antivirus taraması hizmeti veren online bir servistir, toplam 52 farklı antivirus tarafından yolladığınız dosyalar analiz edilir size rapor sunulur. VirusTotal sayesinde bilgisayarına antivirus kurup eziyet çektirmek istemeyenler şüphelendikleri dosyalara sağ tıklayıp analiz ettirebilirler.

icon McAfee Stinger v12.1.0.2408

Dil: İngilizce - Boyut: 15.5 Mb - Lisans: Ücretsiz
McAfee Labs Stinger ücretsiz bir virüs tespit etme programıdır, McAfee Labs Stinger ile belirli ve yaygın bazı virüsleri tespit edebilirsiniz. Size tamamıyla bir antivirüs koruması sağlamaz, sadece belirli virüsleri bulmanızı sağlar. Ücretsiz olup herhangi bir kısıtlaması yoktur, McAfee Labs Stinger netten indirin.

icon Antirun v2.7

Dil: İngilizce - Boyut: 461 Kb - Lisans: Ücretsiz
Antirun programı bilgisayarınıza takılan flash diskleri otomatik olarak tanır, otomatik açılmasını engeller, ve virüs varsa anında imha eder, küçük boyutlu bir program olmasına rağmen oldukça pratik ve kullanışlıdır. Bilgisayarınızın güvenliği için ağır ve yorucu virüs programları yerine bunu tercih edebilirsiniz. Antirun indir, ücretsiz bir programdır.

icon Avira Free Antivirus v15.0.13.202

Dil: Türkçe - Boyut: 190 Mb - Lisans: Ücretsiz
Avira Free Antivirus arayüzde basit değişikler içeren yeni sürümünde kurulum aşaması geliştirilerek basitleştirildi. Kurulum aşaması 2 tıklama ile tamamlanabiliyor. Hızlı ve kapsamlı tarama seçenekleri sunan Avira Free Antivirus'ün tarama süresini kısaltmak için kişiselleştirme özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

icon SuperAntiSpyware v6.0.1204

Dil: İngilizce - Boyut: 18.39 Mb - Lisans: Ücretsiz
SuperAntiSpyware ile sisteminize sızan virüsleri tespit edip yok edebilirsiniz, özellikle reklam cookileri başınız belada ise işinizi görebilir, kayıt defterinide tarayabiliyor, reklam virüslerinden kurtulmak için deneyebilirsiniz. SuperAntiSpyware tamamen ücretsizdir, programı kurduktan sonra isterseniz 30 günlük pro sürümünü denemenize olanak verir.

icon Avast! Free Antivirus v10.3.2223

Dil: Türkçe - Boyut: 152 Mb - Lisans: Ücretsiz
Avast Free Antivirus Avast tarafından hazırlanan ücretsiz Antivirus yazılımıdır, ücretsiz yazılımlar içinde en iyilerinden biridir diyebiliriz, program Türkçe dil desteğine de sahiptir, ücretsiz kullanmak için programın ara yüzünden üye olmanız yeterlidir. Avast Free Antivirus en iyi ücretsiz Antivirus programların başında gelir.

icon Malwarebytes Anti-Malware v2.1.8.1057

Dil: Türkçe - Boyut: 22.30 Mb - Lisans: Ücretsiz
Malwarebytes Anti-Malware Türkçe arayüzlü ücretsiz malware virüs tarama programıdır, sisteminizde devamlı çalışıp bilgisayarı yoran antivirüs kullanmak istemeyen, ama genede arada bi kontrol edeyim bişey varmı diyenler için tasarlanmış bir program, istediğiniz zaman tarar ve size raporunu verir, zararlı varsada temizler onu, arka planda çalışıpda her şeyinize karışmayan kullanışlı bir program.

icon IObit Malware Fighter Free v3.2.0.9

Dil: Türkçe - Boyut: 27.59 Mb - Lisans: Ücretsiz
IObit Malware Fighter Free, ücretsiz ve gelişmiş bir malware spyware temizleme programıdır, derinlerdeki zararlı yazılımları bulur kaldırır, bilgisayarınızı trojanlardan ve virüslerden de eş zamanlı olarak korur. Türkçe arayüzü olduğundan kullanımı basittir.

icon Avg Anti-Virus Free (64bit) v15.0.6037

Dil: Türkçe - Boyut: 185 Mb - Lisans: Ücretsiz
Avg Anti-Virus Free 64bit Türkçe yıllardan beri bizlere ücretsiz olarak yazılım sunmaya devam ediyor, bu yeni sürümde arayüz komple yenilenmiş virüslere karşı direnç ve savunma sistemi dahada geliştirilmiş, program Türkçe desteğe sahiptir.

icon Avg Anti-Virus Free v15.0.6037

Dil: Türkçe - Boyut: 171 Mb - Lisans: Ücretsiz
Avg Anti-Virus Free Türkçe yıllardan beri bizlere ücretsiz olarak yazılım sunmaya devam ediyor, bu yeni sürümde arayüz komple yenilenmiş virüslere karşı direnç ve savunma sistemi dahada geliştirilmiş, program Türkçe desteğe sahiptir.

icon Eset Smart Security (64bit) v8.0.312.0

Dil: Türkçe - Boyut: 77.41 Mb - Lisans: Deneme Süresi
Eset Smart Security 64bit nod32 nin biraz cilalanmış satışa sunulmuş şeklidir, neyini anlatayım bilmiyorum ama klasik işte her şeye virüs uyarısı vermesiyle ünlüdür, sizi koruyorum derken işlerinize engel olabilir, Türkçe dil desteğine de sahiptir, 30 günlük deneme süresi vardır.

icon Eset Smart Security v8.0.312.0

Dil: Türkçe - Boyut: 69.33 Mb - Lisans: Deneme Süresi
Eset Smart Security nod32 nin biraz cilalanmış satışa sunulmuş şeklidir, neyini anlatayım bilmiyorum ama klasik işte her şeye virüs uyarısı vermesiyle ünlüdür, sizi koruyorum derken işlerinize engel olabilir, Türkçe dil desteğine de sahiptir, 30 günlük deneme süresi vardır.

icon Nod32 AntiVirus (64bit) v8.0.312.0

Dil: Türkçe - Boyut: 70 Mb - Lisans: Deneme Süresi
Nod32 AntiVirus 64bit bilgisayar kullanmayı bilmeyen kişilerin bir numaralı gözdesidir, virüs olsun yada olmasın her gördüğü şeye virüs dediği için acemi kullanıcılar nod32 64bit yüklü olunca kendilerini güvende hissederler, asla kapatamazsınız nod32 yi sürekli arka planda çalışır her işinize karışır. Neyse efendim 30 günlük deneme süresi veriyor Türkçe arayüzlüdür, Nod32 AntiVirus'ü netten indirin.

icon Nod32 AntiVirus v8.0.312.0

Dil: Türkçe - Boyut: 60.86 Mb - Lisans: Deneme Süresi
Nod32 AntiVirus bilgisayar kullanmayı bilmeyen kişilerin bir numaralı gözdesidir, virüs olsun yada olmasın her gördüğü şeye virüs dediği için acemi kullanıcılar nod32 yüklü olunca kendilerini güvende hissederler, asla kapatamazsınız nod32 yi sürekli arka planda çalışır her işinize karışır. Neyse efendim 30 günlük deneme süresi veriyor Türkçe arayüzlüdür, Nod32 AntiVirus'ü netten indirin.

icon USB Disk Security v6.4.0.240

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 3.80 Mb - Lisans: Ücretsiz
USB Disk Security, v6.4.0.240 bu program ile sisteminize taktığınız her türlü usb flash disk, hafıza kartları, ve diğer depolama aygıtlarını otomatik olarak tarar. Bu aygıtlardan bulaşması muhtemel virüsleri otomatik olarak engeller ve bilgisayarınızın zarar görmesini önler. USB Disk Security Türkçe ve ücretsizdir. Kurulumu yaparken bir şey kurmak istiyor onu kabul etmeyin.

icon Panda Cloud Antivirus v3.0.1

Dil: Türkçe - Boyut: 45.40 Mb - Lisans: Ücretsiz
Panda Cloud Antivirus Türkçe destekli ücretsiz antivirüs yazılımıdır, kullanışı basit sistemi kasmayan, işini yapan bir programdır. Antiviruse para vermek istemeyenler için bir alternatif olabilir.

icon Ad-Aware Free Antivirus+ v11.2

Dil: İngilizce - Boyut: 1.6 Mb - Lisans: Ücretsiz
Ad-Aware Free Antivirus+ çeşitli online tehtidlere karşı bilgisayarınızı korur, anti-spyware yazılımı ödüllü bir programdır. Dünya standartlarında güvenlik önlemleri ile dosyalarınızı ve kendinizi korumak için bu programı kullanabilirsiniz. Ad-Aware'yi netten indirin.
Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari