icon TeamViewer v12.0.88438

Dil: Türkçe - Boyut: 13.30 Mb - Lisans: Ücretsiz
TeamViewer programı uzaktaki bir arkadaşınızın bilgisayarına, yada siz dışarda iken kendi bilgisayarınıza bağlanmanızı sağlayan mükemmel bir programdır, program iki taraftada kurulu olur, herkese özel id ve değişken şifreler oluşur programda, karşı taraf id ve şifresiniz size verince masaütünü rahatça görebilir, yapılacak işlem varsa yapabilirsiniz.

icon FileZilla v3.28.0

Dil: Türkçe - Boyut: 7.27 Mb - Lisans: Ücretsiz
Filezilla programı ücretsiz bir ftp programıdır, web sitesi olanlar, ftp üstüne dosya yükleyenler ve ftp üstünden dosya yükleyen kişiler tarafından kullanılır. FileZilla Türkçe dil desteği ile sıkıntısız kullanabilirsiniz.

icon BlueStacks v3.7.34.1574

Dil: Türkçe İngilizce - Boyut: 247 Mb - Lisans: Ücretsiz
BlueStacks programı ile android oyun ve android programları bilgisayarımızda çalıştırabiliyoruz. Bilginiz telefondaki android menüsü v.s bilgisayarınızda oluyor, aklınıza gelen her şeyi deneyebilirsiniz. BlueStacks android emülatörüdür desek daha doğru olur. BlueStacks programı netten indirilir.

icon Sandboxie v5.20

Dil: Türkçe - Boyut: 8.50 Mb - Lisans: Ücretsiz
Sandboxie programı ile denemek şüpheli gördüğünüz ama denemek istediğiniz programları çalıştırabilirsiniz, antivirüs kullanmanıza gerek kalmaz bu sayede, Sandboxie'nin amacı istediğiniz programı bilgisayarda iz bırakmadan çalıştırmaktır. Sandboxie Türkçe dil desteğiyle beraber gelir, kolayca kullanabilirsiniz.

icon Hamachi v2.2.0.578

Dil: Türkçe - Boyut: 9.90 Mb - Lisans: Ücretsiz
Hamachi ile internet üzerinden arkadaşlarınızla oynamak istediğiniz multiplayer oyunları sanki hepiniz bir internet cafedeymiş gibi kolayca oynamanızı sağlayan çok kullanışlı ve basit bir program. Bu programla bir grup oluşturuyorsunuz (azami 16 kisi, premium ise artık 50 kişi) o grupta siz yada başka biri oyunu kuruyor ve diğerleri oyunlardaki Play on LAN veya Network vb. seçenek ile oyuna katılıyorlar.

icon VirtualBox v5.0.0

Dil: Türkçe - Boyut: 111 Mb - Lisans: Ücretsiz
VirtualBox programı işletim sistemi içinde başka işletim sistemleri çalıştırmanızı sağlayan kullanışlı bir programdır, VirtualBox ile windows içinde linux yada mac bile kullanabilirsiniz, yada windows xp içinde windows 8, windows8 içinde vista gibi her çeşit sistemi bilgisayarınızda deneyebilirsiniz, program ücretsizdir.

icon Xampp v5.6.8

Dil: İngilizce - Boyut: 107 Mb - Lisans: Ücretsiz
XAMPP programı ile kendi bilgisayarınızı bir web sunucusu gibi kullanabilirsiniz, php html vs scripleriniz düzenleyebilirsiniz, program tamamen ücretsiz ve açık kaynak koda sahiptir. Xampp indir
 

icon Muhbir v1.0.2

Dil: Türkçe - Boyut: 3.16 Mb - Lisans: Deneme Sürümü
Muhbir yazılımı yüklendiği bilgisayarda neler yapıldığını, hangi sitelere girildiğini, yapılan yazışmaları, yazılan şifreleri yani klavye ile yazılan herşeyi kaydeder. Ayrıca sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında bilgisayarın ekran görüntülerini kaydeder. Kaydedilen herşeyi, belirlediğiniz E-Posta adresine belirlediğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak gönderir. Ayrıca sizin belirlediğiniz bir USB Disk bilgisayara takıldığında, USB diskinizi algılar ve kaydedilen herşeyi USB diskinize gizlice kopyalar.
Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari