ikon

Yandex Browser v17.11.1

Versiyon:
v17.11.1
Program Dili:
Türkçe
Sistem:
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Dosya Boyutu:
62 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Güncellenme:
Toplam İndirme:
9950 Kişi Tarafından İndirdi
Oylama:
(Toplam Oy: 31)Yandex Browser Türkçe v17.11.1 tamamen Türkçe destekli olarak karşımıza çıkıyor, hızı ve görselliği şahane mutlaka denemeniz gereken bir internet tarayıcısıdır, ayrıca kaspersky ile güvenliği sağlanmakta olup reklam engelleyicisine kadar her türlü eklenti kendiliğinden gelir yandex browser içinde.
 
Belgelerin Görüntülenmesi:
Yandex.Browser’ın Windows sürümünde internette bulduğunuz belgeleri görüntüleyebilirsiniz; bunlar ayrı sekmede açılacaktır. Yandex.Browser, ana ofis formatlarını destekler: metin dosyalarını, tabloları ve sunumları ve elektronik kitapları
 
Turbo Modu:
Düşük hızlı internet bağlantısı olduğunda tarayıcı otomatik olarak Turbo modunu etkinleştirir. Özel teknoloji sayesinde sayfalar sıkıştırılır ve böylece daha hızlı yüklenir. Turbo modu, internetteki çalışmanızı hızlandırmakta kalmayıp internet kullanımında da tasarruf etmenizi sağlıyor.
 
Verilerin Eşitlenmesi:
Yandex.Browser'ı herhangi bir bilgisayarda, akıllı telefonda veya tablette kullanın. Favorilerinize ve düzenlediğiniz Tablo'ya her yerden ulaşılır ve Browser'da giriş yaptıktan hemen sonra yüklenir. Cihazınız bozulsa veya kaybolsa bile tüm veriler güvende olur ve kaybolmaz.
 
Tıkla Konuş:
Bilgisayar için Yandex.Browser, internette bulduğunuz telefon numaralarını hızlı aramanıza yardımcı olur. Sitedeki numaraya tek tıklama ile telefonunuza yüklediğiniz Yandex.Browser, numarayı  akıllı telefonunuzda sizin için çevirir. Tıkla Konuş'u etkinleştirmek için Yandex.Browser'ı iki cihaza da kurun ve eşitlemeyi açın.
 
33 Dilden Çeviri:
Tarayıcı; hem ayrı kelimeler için hem de bütün bir sayfa için İngilizce, Rusça ve daha pek çok dilden Türkçe'ye çeviri yapar.
 
Arkaplanlar:
Tarayıcınızda istediğiniz sıklıkta arkaplanı değiştirebilirsiniz. Varolan arkaplanlardan birini seçin ya da sevdiğiniz bir resim yükleyin.
 
Virüslerden Koruma:
Yandex'in güvenlik sistemi her gün milyonlarca siteyi denetler. Zararlı siteye giriş yapmaya çalıştığınızda tarayıcı sizi uyarır. Yüklenen her dosya ise «Kaspersky Labs» güvenlik sistemi tarafından denetlenir.
 
Ayarların İçe Aktarılması:
Yandex.Browser'ın ayarlarını ayrıca yapmanız gerekmez. Eski tarayıcınızdaki tüm ayarlar yeni Yandex.Browser'a otomatik olarak taşınır. Böylece favori sitelerinizi, ziyaret edilen sayfaların geçmişini ve diğer bilgilerinizi kaybetmezsiniz.
 
Eklentiler:
Uzantılar Yandex.Browser'a eklenmiş programlardır. Bunların yardımıyla yeni e-postalarla ilgili bildirimleri alabilir, internetteki reklamları engelleyebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Uzantılar Yandex.Browser'ın navigasyon paneline eklenip fazla yer kaplamaz ve internette çalışırken dikkatinizi dağıtmazlar.

Ekran Görüntüsü

ekran

Yorumlar

Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari