ikon

Maxthon Cloud Browser v4.4.6

Versiyon:
v4.4.6
Program Dili:
Türkçe
Sistem:
Windows Xp, Vista, Windows7, Windows 8
Dosya Boyutu:
39.48 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Güncellenme:
Toplam İndirme:
7593 Kişi Tarafından İndirdi
Oylama:
(Toplam Oy: 5)Maxthon v4.4.6.2000 internet tarayıcısı farklı ve kullanışlı bir web tarayıcısıdır, hızı ve bir çok özelliği hiç bir tarayıcıda yoktur. Maxthon Türkçe dil desteğine sahiptir.

Çoklu Arama
Google, Yahoo, Bing ve herhangi bir diğer arama motoru boyunca tek kolay pencere içerisinde arama sonuçlarını karşılaştırın.

Web´iniz Sizi Takip Eder
Maxthon Pasaport´u, sık kullanılanları, notları sorunsuz eşitlemek ve erişmek için hatta masaüstü bilgisayarlara tarama ayarlarını ve aygıtları geçirmek için kullanın. Maxthon sizin için programınıza uygun, web´inizin sizinle birlikte seyehatini kolaylaştırır.

Yakınlaştır/Uzaklaştır
İstediğiniz gibi tam sayfayı yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak. Metinler ve resimleri yüksek duyarlılıkta bırakarak arttırır.

Fare Hareketleri ile Hızlanın
Farenizle basit hareketler yapın ve Yenile, Sekmeyi Kapat, Sayfa En Üste/En Alta ve Önceki/Sonraki Sekme gibi komutları tetikleyin. Kendi özelleştirilmiş hareketlerinizi oluşturun.


Konu Etiketleri: Maxthon indir, Maxthon türkçe

Ekran Görüntüsü

ekran

Yorumlar

Rss | Sitemap | İletişim DMCA.com
yukari
Netten indir Türkçe Güncel Programlar © Copyright 2012 - 2015
Sitemizeki programların tüm hakları yapımcılarına iattir. Kendi sunucumuzda program barındırılmamaktadır. Tüm programlar yapımcılarının sitelerinden kaynak gösterilmektedir. Dosyaları yükledikten sonra virüs taramasından geçiriniz.